آزمون تست شخصیت کارآفرینی

2
757

چقدر کارآفرین هستیم؟

عده ای برای بازی در رویداد های کارآفرینی شرکت می کنند، این بازی کمی گران است.
عده ای برای یادگیری و دانستن شرکت می کنند، جای خوبی آمده اند.
عده ایی برای تفریح شرکت می کنند، تفریح سالمی است.
عده ای برای شبکه سازی می آیند، بسیار عالی است.
عده ای برای گرفتن ایراد و نقد شرکت می کنند، حتما می توانند سوژه و نقص بیا بند.
عده ای برای قیافه و پز شرکت میکنند، گرفتن عکس فیس بوکی را فراموش نکنند.
عده ای فکر می کنند که برگزار کننده و مربی گری این رویداد ها شغل است، بد شغل پر دردسر و بی در آمدی است.
عده ای برای مسائل پشت پرده شرکت می کنند، من که نمی دانم پشت پرده چه خبر است ؟!
عده ای برای توسعه کسب و کار فعلی خود آمده اند، مفید است.
عده ای برای کمک به اکوسیستم کار آفرینی و مسئولیت اجتماعی خود شرکت می کنند،  نقطه  حساس ولی موثری است.
عده ای می آیند تا ببینند که شغل آینده آنها کار آفرینی می تواند باشد؟ تجربه بسیار ارزان و مفیدی است .
عده ای…
ولی
عده ای می آیند تا حتما کار آفرین شوند.
به نظر من قبل از تصمیم به کار آفرین شدن باید بدانید شخصیتی کار آفرین دارید یا خیر؟
با انبوه مقالات صحیح و یا غلط در مجلات و سایتها و تفاسیر قهرمان پرورانه در مورد جابز و گیتس و برانسون و … کاری ندارم. از دیدگاه علمی  بررسی می کنیم.
از حدود سی سال پیش دانشگاه های معتبر دنیا در مورد ویژگی‌های شخصیتی کارآفرینان در حال تحقیق هستند و تست های روانشناسی مختلفی ارائه کرده اند که خدا را شکر چند تا از آنها در ایران با روایی و پایایی خوبی بومی سازی شده است.
آقای دکتر اسد ا… کرد نائیج از دانشگاه تربیت مدرس یکی از این پرسشنامه ها را تهیه کرده اند که مبنای پایان‌نامه کارشناسی ارشد آقای زاهدی در مورد میزان رابطه سود شرکت‌ها با شخصیت کار آفرینانه اعضاء هیئت مدیره آنها قرار گرفت و چند سال پیش هم آن را به اتمام رساند.

در یک اکوسیستم کارآفرینی نقش های مختلف وجود دارد که کار آفرین بودن یکی از آنها است و احتیاج نیست همه کارآفرین باشند. شما می توانید دوستدار این حوزه باشید و یا با خدمات خود به کارآفرین ها کمک کنید و یا حامی رسانه ایی آنها باشید و …

لطفا قبل از تصمیم به کارآفرین شدن یک تست شخصیت از خود بگیرید و ببینید تا چه میزان کارآفرین هستید.

دانلود PDF پرسشنامه

اپلیکیشن ویندوزی برای این این تست شخصیت طراحی شده است که می توانید با دانلود آن، به سوالات مربوطه پاسخ دهید و در آخر نتیجه تست را مشاهده نمایید. اپلیکیشن را می توانید از لینک زیر دریافت نمایید.

اگر در استفاده از اپلیکیشن و شروع آزمون به مشکلی برخوردید، ابتدا از لینک زیر، برنامه پیش نیاز را دانلود و نصب نمایید. بعد از اتمام مراحل نصب کار دیگری نیاز نیست. فقط اپلیکیشن تست شخصیت را اجرا نمایید و استفاده کنید.

دانلود اپلیکیشن تست شخصیت کارآفرینی

با تشکر از آقای ایمان نصرتی برای ساخت داوطلبانه این اپلیکیشن 

 

اشتراک گذاری
مطلب قبلیپروژه های خود را به سبک ترلو مدیریت کنید [ویدئو]
مطلب بعدیچگونه پولدار شویم؟ [اینفوگرافیک]
داوود در رشته برق صنعتی در دانشگاه بوشهر تحصیل کرده و از سال ۸۳ با کامپیوتر و وب آشنا شده و از همان سال ها آرزوی کسب درآمد از طریق سایت خودش را داشت. بالاخره در سال ۹۱ با راه اندازی فروشگاه اینترنتی تخصصی لوازم جانبی موبایل 7mobile.ir به آرزوی دیرینه خود رسید. همچنین داوود از هم-بنیانگذاران رسانه جامعه کارآفرینی اصفهان isfahanplus.ir و فروشگاه های اینترنتی koohshop.net و apple724.ir نیز می باشد. آخرین استارتاپی که در راه اندازی و فعالیت در آن سهیم است سامانه فروش بلیت EventCenter.ir است. و همچنین او عضو تیم طراحی وب سایت مشاورنِت نیز می باشد. از دیگر فعالیت های داوطلبانه او راه اندازی همفکر اصفهان و مربیگری استارتاپ ویکندهای بانوان و گردشگری اصفهان می باشد.

2 ديدگاه

 1. نرم افزار تست شخصیت شناسی کارٱفرینتون انگار مشکل داره روی ویندوز سون نصب کردم ولی سوالات اون به صورت خطوط مورب نشان داده میشه لطفا مشکل رو برطرف ویادر در صورت عدم نقص نحوه استفاده از این نرم افزاررو بفرمائید ،متشکرم
  رئیس هیات مدیره یه شرکت کار آفرین

  • با سلام
   ممنون از اطلاعتون. یک برنامه پیش نیاز وجود داره که قبل از اجرای تست شخصیت، می بایست دانلود و بر روی سیستم خودتون نصب کنید.
   لینک برنامه پیش نیاز هم اضافه شد.
   موفق باشید

افزودن دیدگاه